• Odwiedziło nas: 41951842

WYGRALIŚMY WZOROWĄ ŁAZIENKĘ!!!

Po trzech miesiącach głosowania i oddaniu 320 398 głosów nasza szkoła zajęła 3 miejsce w konkrusie WZOROWA ŁAZIENKA i tym samym wygrała remont szkolnych toalet na kwotę 30 tysięcy złotych. Hurra!!!!

To były niezwykle wyczerpujące miesiące, szczególnie dla tych, którzy zarywali noce i dnie oddając głosy w konkursie zorganizowanym przez firmę Domestos. Początkowo plasowaliśmy się na 2 i 3 miejscu, by w ostatnich tygodniach walczyć o utrzymanie czwartej pozycji. Nasi ukochani rodzice wraz z dziećmi, a także nauczyciele i przyjaciele szkoły nie poddawali się i głosowali do końca. Nieoceniona była także pomoc mieszkańców miasta oraz mediów, które przypominały o konkursie.

Kiedy głosowanie zakończyliśmy na czwartym miejscu wydawało się, że otrzymamy tylko nagrodę pocieszenia, czyli środki czystości. Aż nagle, w dniu ogłoszenia oficjalnych wyników okazało się, że szkoła, która zajęła 3 miejsce została zdyskwalifikowana za niezgodne z regulaminem oddawanie głosów i to my "wskoczyliśmy" na trzecie miejsce. Radość jest ogromna!!!

Dziękujemy wszystkim głosującym: mieszkańcom miasta i okolic, przyjaciołom szkoły, dzieciom, młodzieży i nauczycielom. Ale przede wszystkim dziękujemy grupie aktywnych osób związanych z naszą szkołą, której w największym stopniu zawdzięczamy ponad 320 tysięcy głosów i ten sukces.