Statystyki

  • Odwiedziło nas: 3008968
  • Do końca roku: 23 dni
  • Do wakacji: 201 dni

Letnie zgrupowanie kolskich korfballistów

     Jak co roku w sierpniu w Kortowie na Mazurach odbywa się letni obóz sportowy, na który przyjeżdżają zawodnicy z klubów korfballowych z całej Polski. Na tegorocznym obozie nie mogło zabraknąć również zawodników kolskiego Maratończyka.

     Zawodnicy pod opieką Agnieszki Pietrzak (reprezentantka Polski seniorów – wychowanka Maratończyka) przygotowują się do startu w następnym sezonie. Oprócz treningów korfballowych nasi młodzi zawodnicy korzystają ze wszystkich dobrodziejstw letniej pogody: kąpieli i plażowania, wycieczek kajakowych i na rowerach wodnych, dyskotek. Mieli już także okazję zwiedzić piękną olsztyńską Starówkę.

      Również w Kortowie trenuje Kadra Polski Juniorów pod opieką trenera Waldemara Pietrzaka. Nasi reprezentanci przygotowują się do czekających ich w nadchodzącym sezonie startów międzynarodowych, z których najbliższy odbędzie się już na początku września w słowackiej Prievidzy. W dwudziestoosobowej Kadrze U19 trenuje aż trzynastu zawodników kolskiego Maratończyka. Naszym młodym sportowcom i ich trenerom życzymy udanego zgrupowania i jak najlepszych wyników w nadchodzącym sezonie.