Podziękowania za długoletnią pracę dla pani Ireny Deszcz.

Jesteś tu: » Strona główna » Podziękowania za długoletnią pracę dla pani Ireny Deszcz.

Podziękowania za długoletnią pracę dla pani Ireny Deszcz.

           W przedświątecznym klimacie, 22 grudnia 2011 roku w Zespole Szkół nr 1 w Kole miała miejsce wyjątkowa uroczystość: podziękowanie i pożegnanie długoletniej pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2, pani Ireny Deszcz, która właśnie przechodzi na zasłużoną emeryturę.

         Pani Irena Deszcz rozpoczęła pracę w oświacie w roku 1979, najpierw w nieistniejącym już Przedszkolu nr 2 na ul. Ogrodowej, a następnie w Szkole Podstawowej nr 4. Od roku 1988 pracuje w Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Poniatowskiego: najpierw w oddziale przedszkolnym, a następnie  - aż do dziś - na stanowisku intendenta.

       W imieniu całej społeczności szkolnej dyrektor szkoły, p. Lech Brzeziński złożył pani Irenie podziękowania za długoletnią, pełną oddania i pasji pracę, życząc Jej jednocześnie zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności na dalsze spokojne lata życia. Podziękowania i życzenia od Związku Nauczycielstwa Polskiego przekazała p. Maria Krysiak. Odbył się również krótki występ artystyczny, a wzruszona pani Irena wysłuchała kilku ulubionych piosenek, które właśnie dla niej przygotowali uczniowie szkoły.

     

     Były kwiaty, upominki i życzenia. A także łzy wzruszenia, nie tylko w oczach pani Ireny, ale i innych pracowników szkoły, z którymi wiele lat wspólnie pracowała. Na koniec dyrektor szkoły wyraził nadzieję, że pani Irena Deszcz będzie jak najczęściej odwiedzała naszą szkołę i jak zapewnił - będzie w niej zawsze mile witanym gościem.


GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma