Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

 

Dzień dobry !!! Miło nam powitać Was w oficjalnym serwisie internetowym


Zespołu Szkół nr 1 w Kole

 

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli

  i wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej strony.

Można tu będzie znaleźć informacje o postępach dydaktycznych i wychowawczych,

sportowych i artystycznych naszych uczniów a także o naszych przedsięwzięciach 

i twórczych działaniach w różnych dziedzinach.


  Po prostu życie naszych szkół i klubu sportowego !!!                                                                                   Polecamy je Waszej życzliwej uwadze !!!


                                                                                   Społeczność szkolna

                                                                                  Zespołu Szkół nr 1 w Kole  

 

 

       Drodzy Rodzice! Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy Państwa do szkoły na dyżury nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 w Kole - w roku bieżącym będzie to każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16:00 - 17:00.

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2014/15
czytaj więcej

     Dzień Chłopca był okazją do zorganizowania dyskoteki dla klas czwartych, piątych i szóstych szkoły podstawowej. Tego samego dnia, podczas zajęć lekcyjnych chłopcy otrzymali od swoich koleżanek drobne upominki.

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca w szkole podstawowej
czytaj więcej

    W ostatnią niedzielę odbyły się biegi dziecięce i młodzieżowe 34 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego, w których wystapiło w nich bardzo wielu naszych uczniów, odnosząc sukcesy w swych kategoriach wiekowych. Dziś kilka słów o najmłodszych biegaczach.

Nasi  mali zwycięzcy
czytaj więcej

     Wszyscy wiemy jak ważne jest poznanie od najmłodszych lat zasad bezpiecznego poruszania sie po drogach. Dlatego też, aby wiedze tę utrwalić, w ostatni poniedziałek maluchy odwiedziła przedstawicielka Policji.

O bezpieczeństwie u przedszkolaków - spotkanie z policjantką.
czytaj więcej

     Po miesiącu prac ukończone zostały prace przy przebudowie chodnika od strony ul. Poniatowskiego. Na wniosek szkoły powstało także nowe przejście dla pieszych, które na pewno poprawi bezpieczeństwo mieszkańców, w tym uczniów naszej szkoły.

Nowe przejście dla pieszych i chodnik przy szkole
czytaj więcej

      Miłą niespodziankę sprawili naszej szkole kolscy kibice Lecha Poznań: w dniu wczorajszym dostarczyli do szkoły cały karton artykułów i przyborów szkolnych. 

Przybory szkolne od kibiców Lecha Poznań
czytaj więcej

     Lato właśnie się skończyło, więc przedszkolaki z grupy 0 B przywitały Panią Jesień. W przystrojonej darami i symbolami tej pory roku sali gorące lato ustąpiło miejsca złotej jesieni, a dzieci z ciekawością słuchały i brały aktywny udział w zajęciach.

Przedszkolaki przywitały jesień
czytaj więcej

       W tegorocznych rozgrywkach Turnieju „Orlik 2014” wzięli udział piłkarze naszej szkoły. Drużyna prowadzona przez Łukasza Sikorskiego awansowała najpierw do drugiej rundy rozgrywek by tam zająć drugie miejsce. Mecze odbywały się na boiskach klubu sportowego "Olimpia".

        

Turniej
czytaj więcej

      Po raz kolejny uczniowie nasze szkoły ochoczo zabrali się za sprzątanie świata. Oczywiście nie całego, ale okolice szkoły, najbliższe osiedla i tereny zielone wyglądaja teraz dużo lepiej - czyściej. Miejmy nadzieję, że pozostanie tak jak najdłużej.

Sprzątanie Świata 2014
czytaj więcej

        Informujemy i przypominamy, że na naszej stronie znajduje się szczegółowy spis posiłków, które przygotowywane są w szkolnej kuchni na najbliższe dni.

Jadłospis, czyli co będzie dziś na obiad?
czytaj więcej

     Kolska przygoda z astronomią trwa: uczniowie naszej szkoły zaprezentowali kolejną wystawę zdjęć Ziemi wykonanych z przestrzeni kosmicznej, a ich pasję wspierają m. in. naukowcy z Centrum Nauki KOPERNIK w Warszawie.

Przygoda z astronomią nadal trwa
czytaj więcej

      Już od jutra, czyli od wtorku 9 września 2014 r. rozpoczynają się zajęcia na basenie dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Realizowane są one w ramach rządowego projektu powszechnej nauki pływania "Umiem pływać".

Zajęcia na basenie dla klas trzecich szkoły podstawowej - harmonogram
czytaj więcej

      W minioną środę, na miejscu dawnego obozu zagłady Kulmhoff w Chełmnie nad Nerem odbyły sie uroczystości upamiętniające pomordowanych w czasie II wojny światowej. W obchodach wzięła udział delegacja i poczet sztandarowy naszej szkoły.

Uroczystości w Lesie Rzuchowskim
czytaj więcej

      Drugiego września miasto Koło żyło obchodami 75 rocznicy bombardowania dworca kolejowego w Kole oraz pociągu ewakuacyjnego z Krotoszyna. Delegację, która przybyła do Koła pociągiem retro gościła nasza szkoła.

Obchody rocznicy hitlerowskiego nalotu - także w naszej szkole.
czytaj więcej

      Pierwszy września znów przywitał nas deszczem, więc uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbyło się w budynku naszej szkoły, a nie na placu apelowym. Z uwagi na sporą liczbę uczniów, rodziców, nauczycieli i gości powitanie miało miejsce oddzielnie dla szkoły podstawowej i gimnazjum.

      

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo