Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

 

Dzień dobry !!! Miło nam powitać Was w oficjalnym serwisie internetowym


Zespołu Szkół nr 1 w Kole

 

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli

  i wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej strony.

Można tu będzie znaleźć informacje o postępach dydaktycznych i wychowawczych,

sportowych i artystycznych naszych uczniów a także o naszych przedsięwzięciach 

i twórczych działaniach w różnych dziedzinach.


  Po prostu życie naszych szkół i klubu sportowego !!!                                                                                   Polecamy je Waszej życzliwej uwadze !!!


                                                                                   Społeczność szkolna

                                                                                  Zespołu Szkół nr 1 w Kole  

 

 

      Już po raz drugi nasza szkoła zostałą doceniona przez bank PKO BP i otrzymała nagrodę w konkursie "Kronika SKO", którego celem było przygotowanie elektronicznej kroniki dokumentującej dokonania SKO w szkole. 

Nagroda dla szkoły od SKO!
czytaj więcej

      Komisje rekrutacyjne działające w Zespole Szkół nr 1 w Kole - Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza oraz Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Kole ogłaszają listy uczniów przyjętych do klas pierwszych szkoły postawowej i gimnazjum.

REKRUTACJA 2014/2015 - listy uczniów przyjętych
czytaj więcej

     To chyba ulubiony dzień wszystkich uczniów: zakończenie roku szkolnego. Przy pięknej pogodzie, w obecności rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz gości odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 w Kole.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
czytaj więcej

      "Pożegnania nadszedł czas..." Nasi trzecioklasiści, których większość przez ostatnie dziewięć lat uczyła się w murach naszej szkoły podstawowej i gimnazjum, opuścili szkołę. Będzie nam brakowało ich talentów, zapału i zaangażowania, pomocy w szkolnych przedsięwzięciach. Wielu z nich na zawsze wpisało się swoją działalnością w bogatą historię naszej szkoły.

Żegnamy absolwentów gimnazjum
czytaj więcej

     Upływający właśnie rok szkolny jest ostatnim rokiem pracy w naszej szkole wspaniałego nauczyciela i wychowawcy - pani Haliny Człapy. Symboliczna uroczystość zakończenia misji nauczycielskiej oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie kolejnych pokoleń miały miejsce w obecności uczniów i nauczycieli podczas uroczystej akademii w środę, 25 czerwca. Oficjalne zaś pożegnanie wobec całej społeczności szkolnej odbyło się w piątek, podczas apelu na zakończenie roku szkolnego.

Podziękowanie za długoletnią pracę dla pani Haliny Człapy
czytaj więcej

      W ubiegłym tygodniu na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej. W stojącym na wysokim poziomie konkursie naszą szkołę reprezentowała Oliwia Sobczak, która brawurowo wykonała dwie rosyjskie piosenki zdobywając dzięki temu III miejsce oraz otrzymując zaproszenie do udziału w Koncercie Galowym.

Oliwia Sobczak na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi - video
czytaj więcej

       W pierwszym tygodniu czerwca uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Berlina. Zwiedzali stolicę Niemiec oraz korzystali z atrakcji słynnego paku wodnego Tropical Island. Zapraszamy na krótką relację z wycieczki.

Wycieczka do Berlina
czytaj więcej

      II Międzynarodowy Turniej Piłkarski MINI EURO - KOŁO 2014 już za nami, wzięło w nim udział ponad 200 zawodników, trenerów i opiekunów z czterech krajów: Ukrainy, Mołdawii, Białorusi i Polski. Dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz wsparciu instytucji i sponsorów Turniej okazał się organizacyjnym i wizerunkowym sukcesem szkoły.

Podsumowanie MINI EURO KOŁO 2014 - wielka galeria zdjęć + video
czytaj więcej

        Po testach sprawnościowych, które odbyły się trzeciego czerwca na szkolnym "Orliku", ogłaszamy listę uczniów przyjętych do klasy pierwszej i drugiej gimnazjum o profilu "piłka nożna". Dodatkowy termin testów sprawnościowych dla dziewcząt i chłopców, którzy nie brali udziału w czerwcowym sprawdzianie zaplanowany jest na ostatni tydzień sierpnia. Zainteresowani zostaną o dodatkowym terminie powiadomieni telefonicznie, a także za pośrednictwem naszej strony.

Lista uczniów przyjętych do klasy sportowej
czytaj więcej

     Turniej Piłkarski MINI EURO - KOŁO 2014 zorganizowany przez naszą szkołę i Stowarzyszenie "Wyspa i Przyjaciele" objęty został Patronatem Honorowym Ministra Edukacji Narodowej oraz Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej. Na zakończenie zawodów szkoła gościła wielu znamienitych gości, którzy uświetnili swoja wizytą mecze finałowe oraz uroczyste wręczenie pucharów i nagród. Spotkanie to daje okazję do zawiązania dalszej współpracy z zagranicą oraz otwiera perspektywy wymiany młodzieżowej z innymi krajami, znakomicie też promuje szkołę i miasto oraz podnosi prestiż Turnieju.

Wizyta dyplomatów w naszej szkole - video
czytaj więcej

        Za nami kilkanaście pierwszych spotkań II Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego MINI EURO - KOŁO 2014. W grupach A i B - kategoria szkół podstawowych oraz w grupach C i D (gimnazjaliści) znamy już półfinalistów turnieju. Bardzo dobrze prezentują się nasze drużyny oraz goście z mołdawiskiego klubu FC Soroca. Poniżej oczekiwań spisują się zaś drużyny z Kijowa.

MINI EURO - Koło 2014: pierwsze wyniki i galeria zdjęć
czytaj więcej

        Właśnie dziś, w piątek 6 czerwca 2014 roku rozpoczeliśmy rozgrywki II Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego MINI EURO - KOŁO 2014. Na naszym przyszkolnym Orliku, przystrojonym we flagi Białorusi, Mołdawii, Ukrainy i Polski, oraz na boisku w Kościelcu trwają mecze 16 drużyn zaproszonych do udziału w Turnieju.

MINI EURO - KOŁO 2014 ROZPOCZĘTE! - video
czytaj więcej

        Nasi przyjaciele z ukraińskiego Lwowa i Kijowa, którzy przyjechali na turniej piłkarski MINI EURO - KOŁO 2014 zwiedzali dziś naszą szkołę, miasto i okolice. Bardzo im się u nas podoba, wielkie wrażenie zrobiła na nich nasza piękna i nowocześnie wyposażona szkoła.

Goście z Ukrainy zwiedzaja naszą szkołę i miasto
czytaj więcej

      Już w najbliższy piątek startuje II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej MINI EURO - KOŁO 2014, w którym wystąpią zespoły z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi i Polski. Patronat honorowy nad turniejem objęła Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska oraz Ambasada Ukrainy w Polsce. Zapraszamy !

Zapraszamy na turniej MINI EURO - KOŁO 2014 - video
czytaj więcej

         W dniu wczorajszym na szkolnym boisku „Orlik” odbyły się testy sprawnościowe do oddziału sportowego o profilu „piłka nożna”. Przypomnijmy, że od września 2013 roku jedyna w powiecie kolskim klasa sportowa istnieje właśnie w naszym gimnazjum. W tym roku zainteresowanie nauką w pierwszej klasie piłkarskiej jest jeszcze większe niż rok temu; podania o przyjęcie złożyły nawet dziewczęta. Klasa powstała z inicjatywy dyrektora ZS nr 1 w Kole, Lecha Brzezińskiego przy współpracy z MKS "Olimpia" Koło.

Testy sprawnościowe do klasy sportowej
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo