Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

 

Dzień dobry !!! Miło nam powitać Was w oficjalnym serwisie internetowym


Zespołu Szkół nr 1 w Kole

 

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli

  i wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej strony.

Można tu będzie znaleźć informacje o postępach dydaktycznych i wychowawczych,

sportowych i artystycznych naszych uczniów a także o naszych przedsięwzięciach 

i twórczych działaniach w różnych dziedzinach.


  Po prostu życie naszych szkół i klubu sportowego !!!                                                                                   Polecamy je Waszej życzliwej uwadze !!!


                                                                                   Społeczność szkolna

                                                                                  Zespołu Szkół nr 1 w Kole  

 

 

     Uczniowie naszej szkoły podstawowej wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Ratujemy i uczymy ratować". Celem akcji jest nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, czyli resustutacji krążeniowo- oddechowej. 

Ogólnopolska akcja
czytaj więcej

      Dzień Edukacji Narodowej był okazją do zorganizowania wycieczki dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły oraz emerytów. Zwiedzali oni Pomorze Gdańskie.

Wycieczka z okazji Dnia Edukacji Narodowej
czytaj więcej

    We wtorek, 14 października delegacja szkoły wzięła udział w uroczystościach nadania imienia Świętego Jana Pawła II w Kłodawie.

Delegacja szkoły na uroczystościach w Kłodawie
czytaj więcej

    Uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o nauczycielach w dniu ich święta i - oprócz tradycyjnych życzeń i kwiatów - przygotowali dla grona pedagogicznego słodki upominek.

Słodka niespodzianka od uczniów dla nauczycieli
czytaj więcej

    Do kogo dziś uśmiechnie się los? Numer 19 to pierwszy tegoroczny "szczęśliwy numerek" wylosowany przez Samorząd Szkolny naszej podstawówki.

Szczęśliwy numerek dla wybrańców
czytaj więcej

       W oparciu o przepisy prawa oświatowego oraz Statut Zespołu Szkół nr 1 w Kole dyrektor szkoły informuje o terminach dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2014-2015.

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w bieżącym roku szkolnym
czytaj więcej

      Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcjach charytatywnych. Tym razem uczestniczyli w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności "Podziel się posiłkiem".

Nasi wolontariusze w akcji, czyli
czytaj więcej

   W dniu 29 września klasa II A szkoły podstawowej razem z wychowawczynią p. Małgorzatą Śniegocką została zaproszona do oddziału PKO BP w Kole na ciekawą lekcję przedsiębiorczości. 

Niezwykła lekcja przedsiębiorczości - wizyta drugoklasistów w banku
czytaj więcej

        Trwa konkurs na "Blog Miesiąca" SKO. Zachęcamy do czytania naszego szkolnego bloga, dodawania komentarzy i oddawania głosów.  KLIKNIJ TUTAJ

Głosuj na naszego szkolnego bloga!!!
czytaj więcej

       Drodzy Rodzice! Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy Państwa do szkoły na dyżury nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 w Kole - w roku bieżącym będzie to każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16:00 - 17:00.

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2014/15
czytaj więcej

     Dzień Chłopca był okazją do zorganizowania dyskoteki dla klas czwartych, piątych i szóstych szkoły podstawowej. Tego samego dnia, podczas zajęć lekcyjnych chłopcy otrzymali od swoich koleżanek drobne upominki.

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca w szkole podstawowej
czytaj więcej

      W ostatnim dniu września w naszym gimnazjum odbył się doroczny rytuał: otrzęsiny klas pierwszych. Śmiechu i zabaw było co nie miara, a wszystko odbywało się w koleżeńskiej, a nawet - rodzinnej atmosferze. Otrzęsiny zakończyła wspólna dyskoteka.

Otrzęsiny pierwszoklasistów w gimnazjum
czytaj więcej

    W ostatnią niedzielę odbyły się biegi dziecięce i młodzieżowe 34 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego, w których wystapiło w nich bardzo wielu naszych uczniów, odnosząc sukcesy w swych kategoriach wiekowych. Dziś kilka słów o najmłodszych biegaczach.

Nasi  mali zwycięzcy
czytaj więcej

     Wszyscy wiemy jak ważne jest poznanie od najmłodszych lat zasad bezpiecznego poruszania sie po drogach. Dlatego też, aby wiedze tę utrwalić, w ostatni poniedziałek maluchy odwiedziła przedstawicielka Policji.

O bezpieczeństwie u przedszkolaków - spotkanie z policjantką.
czytaj więcej

     Po miesiącu prac ukończone zostały prace przy przebudowie chodnika od strony ul. Poniatowskiego. Na wniosek szkoły powstało także nowe przejście dla pieszych, które na pewno poprawi bezpieczeństwo mieszkańców, w tym uczniów naszej szkoły.

Nowe przejście dla pieszych i chodnik przy szkole
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl