Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

 

Dzień dobry !!! Miło nam powitać Was w oficjalnym serwisie internetowym


Zespołu Szkół nr 1 w Kole

 

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli

  i wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej strony.

Można tu będzie znaleźć informacje o postępach dydaktycznych i wychowawczych,

sportowych i artystycznych naszych uczniów a także o naszych przedsięwzięciach 

i twórczych działaniach w różnych dziedzinach.


  Po prostu życie naszych szkół i klubu sportowego !!!                                                                                   Polecamy je Waszej życzliwej uwadze !!!


                                                                                   Społeczność szkolna

                                                                                  Zespołu Szkół nr 1 w Kole 


 

 

 

 

        Po testach sprawnościowych, które odbyły się 27 maja na szkolnym "Orliku", ogłaszamy listę uczniów zakwalifikowanych do klasy pierwszej gimnazjum o profilu "piłka nożna". Dodatkowy termin testów sprawnościowych dla dziewcząt i chłopców, którzy nie brali udziału w czerwcowym sprawdzianie zaplanowany jest na ostatni tydzień sierpnia. Zainteresowani zostaną o dodatkowym terminie powiadomieni telefonicznie, a także za pośrednictwem naszej strony.

Lista uczniów zakwalifikowanych do oddziały sportowego
czytaj więcej

     Przygotowujący się do ważnego turnieju piłkarskiego uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego intensywnie trenują na „Orliku” przy ul. Dąbrowskiego. W ostatnich treningach pomagają im piłkarze z oddziału sportowego Zespołu Szkół nr 1 w Kole.

Wspólne treningi uczniów SOSW i ZS nr 1
czytaj więcej

      W najbliższą środę, 27 maja 2015 r. w Zespole Szkół nr 1 w Kole przy ul. Poniatowskiego 22 oraz na pobliskim "Orliku" odbęda się testy sprawnościowe do oddziału sportowego o profilu "piłka nożna" dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2002.

WAŻNE! Termin testów sprawnościowych do oddziału sportowego
czytaj więcej

       W wielkopolskim Miłosławiu mieszka 7-letni Kubuś chorujący na nowotwór. Jego wielkim marzeniem było otrzymanie wielkiej liczby kartek urodzinowych. Nasi uczniowie pomogli to marzenie spełnić.

Kartki dla Kuby
czytaj więcej

       W ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły podstawowej i gimnazjum udali sie na wycieczkę do Wrocławia. Pogoda dopisała, wrażeń było mnóstwo, wszyscy wrócili zmęczeni ale bardzo zadowoleni.

Wycieczka do Wrocławia
czytaj więcej

        Weźmy przykład z Kłodawy, której mieszkańcy wywalczyli w ogólnopolskim głosowaniu plac zabaw i głosujmy na kolskie „Podwórko NIVEA”. Na dzień dzisiejszy (13 maja) jesteśmy już na 31 miejscu i i tak niewiele brakuje nam do pierwszej dwudziestki!Głosowanie na plac zabaw - jesteśmy coraz wyżej w rankingu!
czytaj więcej

      Tegoroczne obchody Dnia Ziemi przebiagały pod hasłem: "Z energią zmieńmy źródła". W szkole przez wiele dni trwały zajęcia promujące ekologię, a w ich finał i podsumowanie włączyli się wszyscy uczniowie naszej podstawówki.

Szkolne obchody Dnia Ziemi - FILM
czytaj więcej

      Dni 21-23 kwietnia to czas egzaminów gimnazjalnych: uczniowie klas trzecich rozpoczęli swój najważniejszy w życiu sprawdzian od przedmiotów humanistycznych, czyli języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie. Po nich gimazjalistów czekały testy z matematyki i przedmiotów przyrodniczych, a kolejnego dnia - z języków obcych.

Gimnazjaliści piszą egzamin
czytaj więcej

    Żółty żonkil jest symbolem akcji charytatywnej "Pola Nadziei", w którą od lat włączają się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Zebrane przez wolontariuszy środki przeznaczone zostaną dla licheńskiego hospicjum.

Akcja charytatywna
czytaj więcej

     Jak co roku nasza szkoła była gospodarzem miejskich eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Na szkolnym placu apelowym, zamienionym tego dnia w rowerowy tor przeszkód gościliśmy drużyny ze wszystkich kolskich szkół podstawowych i gimnazjów.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
czytaj więcej

     Za nami kolejny już sezon Małej Kolskiej Ligi w Halowej Piłce Nożnej szkół podstawowych. Zmagania czterech najlepszych w powiecie drużyn wyłonionych z rozgrywek ligowych odbyły się 12 kwietnia na hali MOSIR-u w Kole i wzięły w nich udział: Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole, Zespół Szkół nr 1 w Kole, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole oraz Szkoła Podstawowa z Wrzącej Wielkiej.

Zwyciężamy w Małej Kolskiej Lidze!
czytaj więcej

     Dziś ważny dzień dla uczniów klasy 3A i 3B naszej szkoły podstawowej, którzy pisali swój pierwszy wielki test: Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty. Uczniowie - na początku lekko stremowani - po zakończeniu testu stwierdzili, że "nie było trudne" oraz że "poszło dobrze". 

Ich pierwszy wielki test: Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty
czytaj więcej

     Szanowni Państwo ! Zachęcamy do wsparcia projektu budowy nowoczesnego placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców naszego osiedla i miasta. W ramach konkursu „Podwórko NIVEA” taki plac zabaw powstać może przy boiskach „Orlik” na ul. Dąbrowskiego w Kole. Głosowanie - KLIKNIJ TUTAJ

WYGRAJMY PLAC ZABAW DLA NASZEGO OSIEDLA I MIASTA!
czytaj więcej

      Jak co roku uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody rocznicy śmierci patrona naszego gimnazjum - Papieża Jana Pawła II. Wzruszającą dramę pod tytułem "Droga do świętości" przedstawiliśmy w kościele farnym, a następnie złożyliśmy wiązankę kwiatów pod tablicą upamiętniającą naszego Wielkiego Rodaka.

Uczciliśmy 10 rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II - film
czytaj więcej

     Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w kolskiej farze były okazją, by uczniowie naszej szkoły przygotowali i przedstawili pantomimę pod tytułem "7 grzechów głównych". 

Pantomima
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma