Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

 

Dzień dobry !!! Miło nam powitać Was w oficjalnym serwisie internetowym


Zespołu Szkół nr 1 w Kole

 

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli

  i wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej strony.

Można tu będzie znaleźć informacje o postępach dydaktycznych i wychowawczych,

sportowych i artystycznych naszych uczniów a także o naszych przedsięwzięciach 

i twórczych działaniach w różnych dziedzinach.


  Po prostu życie naszych szkół i klubu sportowego !!!                                                                                   Polecamy je Waszej życzliwej uwadze !!!


                                                                                   Społeczność szkolna

                                                                                  Zespołu Szkół nr 1 w Kole  

 

 

      Po raz kolejny uczniowie nasze szkoły ochoczo zabrali się za sprzątanie świata. Oczywiście nie całego, ale okolice szkoły, najbliższe osiedla i tereny zielone wyglądaja teraz dużo lepiej - czyściej. Miejmy nadzieję, że pozostanie tak jak najdłużej.

Sprzątanie Świata 2014
czytaj więcej

        Informujemy i przypominamy, że na naszej stronie znajduje się szczegółowy spis posiłków, które przygotowywane są w szkolnej kuchni na najbliższe dni.

Jadłospis, czyli co będzie dziś na obiad?
czytaj więcej

     Kolska przygoda z astronomią trwa: uczniowie naszej szkoły zaprezentowali kolejną wystawę zdjęć Ziemi wykonanych z przestrzeni kosmicznej, a ich pasję wspierają m. in. naukowcy z Centrum Nauki KOPERNIK w Warszawie.

Przygoda z astronomią nadal trwa
czytaj więcej

      Już od jutra, czyli od wtorku 9 września 2014 r. rozpoczynają się zajęcia na basenie dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Realizowane są one w ramach rządowego projektu powszechnej nauki pływania "Umiem pływać".

Zajęcia na basenie dla klas trzecich szkoły podstawowej - harmonogram
czytaj więcej

      W minioną środę, na miejscu dawnego obozu zagłady Kulmhoff w Chełmnie nad Nerem odbyły sie uroczystości upamiętniające pomordowanych w czasie II wojny światowej. W obchodach wzięła udział delegacja i poczet sztandarowy naszej szkoły.

Uroczystości w Lesie Rzuchowskim
czytaj więcej

      Drugiego września miasto Koło żyło obchodami 75 rocznicy bombardowania dworca kolejowego w Kole oraz pociągu ewakuacyjnego z Krotoszyna. Delegację, która przybyła do Koła pociągiem retro gościła nasza szkoła.

Obchody rocznicy hitlerowskiego nalotu - także w naszej szkole.
czytaj więcej

      Pierwszy września znów przywitał nas deszczem, więc uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbyło się w budynku naszej szkoły, a nie na placu apelowym. Z uwagi na sporą liczbę uczniów, rodziców, nauczycieli i gości powitanie miało miejsce oddzielnie dla szkoły podstawowej i gimnazjum.

      

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego
czytaj więcej

        Rozpoczęcie nowego roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, więc w szkole dobiegają końca remonty prowadzone od początku wakacji.

Wakacyjne remonty w naszej szkole
czytaj więcej

     W trakcie wakacji, dzięki współpracy Zespołu Szkół nr 1 w Kole oraz MKS ,,Olimpia'' Koło uczniowie oddziału sportowego wyjechali na ośmiodniowy obóz piłkarski w góry do Ośrodka "Banderoza" w Głuchołazach. 

Obóz sportowy klas o profilu
czytaj więcej

     Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Kole ogłasza listę dzieci przyjętych do oddziałów "zerowych" oraz klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole.

Listy dzieci przyjętych do oddziałów
czytaj więcej

        Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Zespół Szkół nr 1 w Kole zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w rozgrywkach piłki nożnej „LATO z MOSiR 2014”.

Turniej Piłki Nożnej
czytaj więcej

      Już po raz drugi nasza szkoła zostałą doceniona przez bank PKO BP i otrzymała nagrodę w konkursie "Kronika SKO", którego celem było przygotowanie elektronicznej kroniki dokumentującej dokonania SKO w szkole. 

Nagroda dla szkoły od SKO!
czytaj więcej

     To chyba ulubiony dzień wszystkich uczniów: zakończenie roku szkolnego. Przy pięknej pogodzie, w obecności rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz gości odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 w Kole.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
czytaj więcej

      "Pożegnania nadszedł czas..." Nasi trzecioklasiści, których większość przez ostatnie dziewięć lat uczyła się w murach naszej szkoły podstawowej i gimnazjum, opuścili szkołę. Będzie nam brakowało ich talentów, zapału i zaangażowania, pomocy w szkolnych przedsięwzięciach. Wielu z nich na zawsze wpisało się swoją działalnością w bogatą historię naszej szkoły.

Żegnamy absolwentów gimnazjum
czytaj więcej

     Upływający właśnie rok szkolny jest ostatnim rokiem pracy w naszej szkole wspaniałego nauczyciela i wychowawcy - pani Haliny Człapy. Symboliczna uroczystość zakończenia misji nauczycielskiej oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie kolejnych pokoleń miały miejsce w obecności uczniów i nauczycieli podczas uroczystej akademii w środę, 25 czerwca. Oficjalne zaś pożegnanie wobec całej społeczności szkolnej odbyło się w piątek, podczas apelu na zakończenie roku szkolnego.

Podziękowanie za długoletnią pracę dla pani Haliny Człapy
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo