Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

 

Dzień dobry !!! Miło nam powitać Was w oficjalnym serwisie internetowym


Zespołu Szkół nr 1 w Kole

 

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli

  i wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej strony.

Można tu będzie znaleźć informacje o postępach dydaktycznych i wychowawczych,

sportowych i artystycznych naszych uczniów a także o naszych przedsięwzięciach 

i twórczych działaniach w różnych dziedzinach.


  Po prostu życie naszych szkół i klubu sportowego !!!                                                                                   Polecamy je Waszej życzliwej uwadze !!!


                                                                                   Społeczność szkolna

                                                                                  Zespołu Szkół nr 1 w Kole  

 

 

     Ostatnie przedświąteczne dniu upływaja w naszej szkole pod znakiem nadchodzącego Bożego Narodzenia. Tradycyjne, doroczne spotkania jasełkowo-wigilijne odbyły sie w oddziałach przedszkolnych naszego zespołu szkół.

Jasełka w oddziałach przedszkolnych - mnóstwo zdjęć oraz film
czytaj więcej

   Znany z telewizyjnego programu "Mam talent" słynny iluzjonista Brozi odwiedził w dniu wczorajszym naszą szkołę dając popis swoich niezwykłych umiejętności. 

Mistrz iluzji Brozi dał pokaz magii
czytaj więcej

    W dniu wczorajszym w naszej szkole odbyła się konferencja prasowa Senatora RP Ireneusza Niewiarowskiego dotycząca realizowanego przez uczniów gimnazjum projektu "Moje Miejsce". Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej ze spotkania.

Projekt
czytaj więcej

     Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Kole informuje, że w dniach: 22, 23, 24, 29, 30 i 31 grudnia 2014 r. oraz 2 stycznia 2015 r. szkoła zapewnia uczniom możliwość korzystania z zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

czytaj więcej

       Każde dziecko wie, że 6 grudnia to Mikołajki - czyli dzień imienin wszystkich Mikołajów. W tym także tego najważniejszego - Świętego Mikołaja. Dostojny solenizant przybył do nas z jednodniowym opóźnieniem, jednak nie zapomniał o uczniach naszej szkoły i wręczył każdemu z nich słodki upominek - czekoladę.

Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę
czytaj więcej

     Na sportowo spędzili Mikołajki korfballiści Maratończyka Koło biorąc udział w IV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Korfballowego w Warszawie. Turniej należy do największych tego typu imprez w kraju - w minioną sobotę wzięło w nim udział 35 zespołów z całego kraju. Wśród tego grona nie mogło oczywiście zabraknąć silnej 45 osobowej reprezentacji Maratończyka.

Sportowe
czytaj więcej

    "Barbórka", czyli czwarty grudnia to święto wszystkich górników. Tego dnia naszych najmłodszych uczniów odwiedził prawdziwy górnik ubrany w mundur galowy i opowiedział dzieciom o swojej pracy.

Święto Górnika w przedszkolu
czytaj więcej

    X Konkurs Wiedzy Historycznej o Mieście Kole już za nami.  Zwyciężczynią w kategorii gimnazjów została uczennica klasy trzeciej naszej szkoły - Klaudia Andrzejewska.

Klaudia Andrzejewska wygrywa konkurs historyczny!
czytaj więcej

      W dniu 1 grudnia 2014r w gimnazjum naszego zespołu szkół odbyło się spotkanie ze specjalistą ds. Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Kole mł.asp. Anną Drynkowską. Tematem spotkania były ,,zagrożenia i odpowiedzialność prawna osób nieletnich”.

O zagrożeniach i odpowiedzialności - spotkanie z przedstawicielem Policji
czytaj więcej

     Konkurs plastyczny o treściach ekologicznych pod hasłem: "Turysto! Szanuj środowisko!" zorganizowany przez Burmistrza miasta Koła został rozstrzygnięty. W konkursie wzięły  udział dzieci z placówek przedszkolnych z całego miasta, w tym z oddziałów przedszkolnych działających przy naszej szkole.

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków rozstrzygnięty
czytaj więcej

     Od kilku już lat na początku zimy prowadzona jest akcja charytatywna "Pogotowie św. Mikołaja". Tradycyjnie w akcję włączyli się wolontariusze naszej szkoły, którzy od piątku do niedzieli zbierali produkty żywnościowe w kolskich sklepach.

Akcja charytatywna
czytaj więcej

      Wspaniale bawili się nasi uczniowie na Andrzejkach zorganizowanych w ostatni czwartek w szkole podstawowej i gimnazjum. A to wszystko dzięki naszym nieocenionym rodzicom z Rady Rodziców, opiekunom samorządu oraz nauczycielom.

Andrzejkowy wieczór wróżb i zabaw
czytaj więcej

        ,,Czas obudzić dobre serce…” Jeśli możesz, podziel się słodkim upominkiem i spraw by dzieci, które są w trudnej sytuacji materialnej mogły cieszyć się ze świąt tak jak Ty. 

 

Szkolna akcja charytatywna
czytaj więcej

     W ostatnich tygodniach piłkarze reprezentujący nasze gimnazjum wzięli udział w dwóch halowych turniejach piłki nożnej.

Piłka w grze - zmagania naszych gimnazjalistów
czytaj więcej

    Ciekawą i nowatorską formę zajęć plastycznych przeprowadzono w klasie 2B nszej szkoły podstawowej. Były to warsztaty quillingu w Miejskim Domu Kultury w Kole.

Warsztaty quillingu w Miejskim Domu Kultury
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl