Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

 

Dzień dobry !!! Miło nam powitać Was w oficjalnym serwisie internetowym


Zespołu Szkół nr 1 w Kole

 

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli

  i wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej strony.

Można tu będzie znaleźć informacje o postępach dydaktycznych i wychowawczych,

sportowych i artystycznych naszych uczniów a także o naszych przedsięwzięciach 

i twórczych działaniach w różnych dziedzinach.


  Po prostu życie naszych szkół i klubu sportowego !!!                                                                                   Polecamy je Waszej życzliwej uwadze !!!


                                                                                   Społeczność szkolna

                                                                                  Zespołu Szkół nr 1 w Kole  

 

 

Uprzejmie informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 w Kole odbędzie się w poniedziałek, 1 września 2014 r. o godzinie 9:00.

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego
czytaj więcej

        Rozpoczęcie nowego roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, więc w szkole dobiegają końca remonty prowadzone od początku wakacji.

Wakacyjne remonty w naszej szkole
czytaj więcej

     W trakcie wakacji, dzięki współpracy Zespołu Szkół nr 1 w Kole oraz MKS ,,Olimpia'' Koło uczniowie oddziału sportowego wyjechali na ośmiodniowy obóz piłkarski w góry do Ośrodka "Banderoza" w Głuchołazach. 

Obóz sportowy klas o profilu
czytaj więcej

     Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Kole ogłasza listę dzieci przyjętych do oddziałów "zerowych" oraz klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole.

Listy dzieci przyjętych do oddziałów
czytaj więcej

        Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Zespół Szkół nr 1 w Kole zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w rozgrywkach piłki nożnej „LATO z MOSiR 2014”.

Turniej Piłki Nożnej
czytaj więcej

      Już po raz drugi nasza szkoła zostałą doceniona przez bank PKO BP i otrzymała nagrodę w konkursie "Kronika SKO", którego celem było przygotowanie elektronicznej kroniki dokumentującej dokonania SKO w szkole. 

Nagroda dla szkoły od SKO!
czytaj więcej

     To chyba ulubiony dzień wszystkich uczniów: zakończenie roku szkolnego. Przy pięknej pogodzie, w obecności rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz gości odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 w Kole.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
czytaj więcej

      "Pożegnania nadszedł czas..." Nasi trzecioklasiści, których większość przez ostatnie dziewięć lat uczyła się w murach naszej szkoły podstawowej i gimnazjum, opuścili szkołę. Będzie nam brakowało ich talentów, zapału i zaangażowania, pomocy w szkolnych przedsięwzięciach. Wielu z nich na zawsze wpisało się swoją działalnością w bogatą historię naszej szkoły.

Żegnamy absolwentów gimnazjum
czytaj więcej

     Upływający właśnie rok szkolny jest ostatnim rokiem pracy w naszej szkole wspaniałego nauczyciela i wychowawcy - pani Haliny Człapy. Symboliczna uroczystość zakończenia misji nauczycielskiej oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie kolejnych pokoleń miały miejsce w obecności uczniów i nauczycieli podczas uroczystej akademii w środę, 25 czerwca. Oficjalne zaś pożegnanie wobec całej społeczności szkolnej odbyło się w piątek, podczas apelu na zakończenie roku szkolnego.

Podziękowanie za długoletnią pracę dla pani Haliny Człapy
czytaj więcej

      W ubiegłym tygodniu na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej. W stojącym na wysokim poziomie konkursie naszą szkołę reprezentowała Oliwia Sobczak, która brawurowo wykonała dwie rosyjskie piosenki zdobywając dzięki temu III miejsce oraz otrzymując zaproszenie do udziału w Koncercie Galowym.

Oliwia Sobczak na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi - video
czytaj więcej

       W pierwszym tygodniu czerwca uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Berlina. Zwiedzali stolicę Niemiec oraz korzystali z atrakcji słynnego paku wodnego Tropical Island. Zapraszamy na krótką relację z wycieczki.

Wycieczka do Berlina
czytaj więcej

      II Międzynarodowy Turniej Piłkarski MINI EURO - KOŁO 2014 już za nami, wzięło w nim udział ponad 200 zawodników, trenerów i opiekunów z czterech krajów: Ukrainy, Mołdawii, Białorusi i Polski. Dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz wsparciu instytucji i sponsorów Turniej okazał się organizacyjnym i wizerunkowym sukcesem szkoły.

Podsumowanie MINI EURO KOŁO 2014 - wielka galeria zdjęć + video
czytaj więcej

        Po testach sprawnościowych, które odbyły się trzeciego czerwca na szkolnym "Orliku", ogłaszamy listę uczniów przyjętych do klasy pierwszej i drugiej gimnazjum o profilu "piłka nożna". Dodatkowy termin testów sprawnościowych dla dziewcząt i chłopców, którzy nie brali udziału w czerwcowym sprawdzianie zaplanowany jest na ostatni tydzień sierpnia. Zainteresowani zostaną o dodatkowym terminie powiadomieni telefonicznie, a także za pośrednictwem naszej strony.

Lista uczniów przyjętych do klasy sportowej
czytaj więcej

     Turniej Piłkarski MINI EURO - KOŁO 2014 zorganizowany przez naszą szkołę i Stowarzyszenie "Wyspa i Przyjaciele" objęty został Patronatem Honorowym Ministra Edukacji Narodowej oraz Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej. Na zakończenie zawodów szkoła gościła wielu znamienitych gości, którzy uświetnili swoja wizytą mecze finałowe oraz uroczyste wręczenie pucharów i nagród. Spotkanie to daje okazję do zawiązania dalszej współpracy z zagranicą oraz otwiera perspektywy wymiany młodzieżowej z innymi krajami, znakomicie też promuje szkołę i miasto oraz podnosi prestiż Turnieju.

Wizyta dyplomatów w naszej szkole - video
czytaj więcej

        Za nami kilkanaście pierwszych spotkań II Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego MINI EURO - KOŁO 2014. W grupach A i B - kategoria szkół podstawowych oraz w grupach C i D (gimnazjaliści) znamy już półfinalistów turnieju. Bardzo dobrze prezentują się nasze drużyny oraz goście z mołdawiskiego klubu FC Soroca. Poniżej oczekiwań spisują się zaś drużyny z Kijowa.

MINI EURO - Koło 2014: pierwsze wyniki i galeria zdjęć
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo